برای ارتباط با ما، یکی از ایمیل های زیر را که مناسب خواسته شما است، انتخاب، با دقّت پر و ارسال نمایید. نوشته های شما بررسی و اقدام مقتضی بعمل خواهد آمد.

برای انتخاب ایمیل مناسب:

۱- “فرم شماره (۱) ارسال مدارک پزشکی” را برای ارسال جواب عکس و آزمایش و هرگونه مدارک پزشکی در جهت بررسی و تشخیص بیماری، انتخاب کنید.

۲- “فرم شماره (۲) – درخواست وقت معاینه زودهنگام”  را برای مواردی که معاینه در زمان کوتاه ضرورت دارد و در نوبت گیری عادی زمان داده شده خیلی دیر است، انتخاب و توجه داشته باشید که تمام بخشها، بویژه علت درخواست وقت زودهنگام را باید با شرح کامل و دقیق مرقوم فرمایید.

توجه داشته باشید که این فرم در زمان دایر بودن مطب در دسترس خواهد بود و در روزهایی که بعلت شیوع بیماری کرونا، مطب تعطیل است، این فرم موقتاً قابل رؤیت نیست.

در زمان تعطیلی مطب، لطفا به سامانه وقت دهی و قسمت مشاوره های آنلاین تصویری و تلفنی مراجعه فرمایید.

۳- “فرم شماره (۳) تماس مستقیم با مدیریت” را در زمان دایر بودن مطب، برای هرگونه مطالبی که میخواهید با مدیریت مطب در میان بگذارید، انتخاب، پر و ارسال نمایید.

در زمان تعطیلی مطب بعلت شیوع کرونا،‌ از “مشاوره و ارتباط تصویری، تلفنی و متنی با کلیک کردن اینجا استفاده نمایید.

فرم شماره (۱) - ارسال مدارک پزشکی

مدارک آمادگی جرّاحی، مدارک مشاوره پزشکی، مدارک درخواست شده تشخیصی.
  • کد ملّی بیمار را صحیح و با دقت وارد کنید، سامانه، کد ملّی نادرست را قبول نخواهد کرد. با تاکید: کد ملّی وارد شده حتماً متعلق به خود بیمار باشد.
  • لطفا شماره موبایل را بدون (صفر) و سه رقم اول را داخل پرانتز بنویسید.
  • در نوشتن آدرس ایمیل دقت کنید، اگر املای آدرس اشتباه باشد، پاسخ ما به شما نخواهد رسید.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
    تصویر مدارک ارسالی را در اینجا آپلود نمایید. به پسوندهای مجاز فایل تصویر ( jpg, gif, png, pdf ) توجه فرمایید. حد اگثر اندازه فایل مجاز 95MB میباشد. اگر فایل ارسالی شما بیشتر از حد مجاز است در چند قسمت ارسال نمایید. باسپاس.
  • هر نوع مطلبی را میخواهید با ما در میان بگذارید در اینجا توضیح کامل بدهید. با سپاس.

اگر

۱ –  برای جرّاحی چشمی آماده میشوید، آزمایشهای درخواستی قبل از عمل را آماده کرده اید و میخواهید تعیین وقت برای روز جرّاحی نمائید، تصویر نتایج تستها و مدارک لازم را در فرم سمت راست وارد و پرسشها را تکمیل و ارسال نمایید.

۲ –  آزمایشها و عکسهای درخواستی پزشک را برای انجام معاینه مجدد آماده کرده اید، با وارد کردن نتیجه عکسها و آزمایشها منتظر پاسخ ما باشید. نتایج تستهای شما بررسی و اگر نیاز به معاینه تکمیلی باشد برای شما قرار ملاقات جدیدی تعیین و با ایمیل یا sms به اطلاع شما خواهد رسید.

۳ –  نیاز به مشاوره پزشکی با ما را دارید، مطالب و مدارکی را که میخواهید با ما در میان بگذارید، در این ایمیل وارد و تصاویر را در محلّ تعیین شده آپلود و ارسال نمائید. مورد مطرح شده را بررسی و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهیم کرد.

در تمام موارد بالا، برای دریافت جواب ما، از تایپ شدن صحیح آدرس ایمیل خودتان، با بررسی مجدد آدرس، اطمینان حاصل نمایید.

برای گرفتن وقت ملاقات و معاینه در مطب از سامانه های وقت دهی که در همین سایت گنجانده شده استفاده کنید. در روشهای اینترنتی روزها و ساعتهای متنوعی در مقابل شما خواهد بود که به راحتی میتوانید وقت مناسب برای خود را پیدا و انتخاب نمائید.

روش تلفنی هم با دو شماره تلفن که تمام ساعتهای شبانه روز امکان گرفتن وقت را برای کسانی که به استفاده از اینترنت آشنایی ندارند فراهم میکند ارائه شده است. در این روش نزدیکترین وقتهای دسترس به تعداد محدود پیشنهاد می شوند و حق انتخاب بیشتر برای متقاضی وجود ندارد. لذا بهتر است همیشه از طریق اینترنتی اقدام فرمائید.

اگر برای شما زمانهای ارائه شده در روشهای فوق، بسیار دیر است، ایمیل روبرو را “با شرح کامل علت درخواست وقت زودهنگام ” تکمیل و ارسال نمائید و توجه داشته باشید که مورد شما بررسی و درصورت ضرورت معاینه زودهنگام، پاسخ شما با ایمیل به اطلاع شما میرسد.