برای داشتن خاطره ای خوش از مراجعه و حضور در مطب، موارد زیر را اعلام و اجرا خواهیم نمود. همکاری و همیاری شما در مراعات نظمی که در نهایت به نفع شما و موجب رضایت خاطر همگان خواهد شد ما را در فراهم نمودن محیطی آرام، یاری خواهد کرد.

۱- سعی کنید از طریق اینترنت وقت ملاقات و معاینه بگیرید. در این روش مشخصات بیشتری از شما درج شده و ما را در یافتن پرونده قبلی و آماده سازی اطلاعات لازم و در نتیجه اتلاف وقت شما در مطب، یاری میکند.

در روش اینترنتی روزها و ساعت های بیشتری هم برای انتخاب مناسب شما در دسترس میباشد.

۲- زمانی که برای شما تعیین می شود مهم خواهد بود. حتما حدود یک ربع قبل از ساعت تعیین شده برای شما، برای انجام پذیرش در مطب حضور یابید.

لطفاً توجه داشته باشید که: شما به ترتیب ساعتی که تعیین وقت شده اید به اتاق معاینه فراخوانده می شوید و در صورت عدم حضورتان، نفر بعدی خوانده شده و نوبت ساعتی شما حذف می شود و شما بعد از تمام شدن ویزیت همه بیماران آن روز، معاینه خواهید شد.

قبلاً به ترتیب ورود به مطب شماره داده میشد که این روال به دلیل ایجاد نامنظمی در حضور بیماران، انجام نخواهد شد و ترتیب فراخوانی بیماران به اتاق معاینه، ساعت تعیین شده به عنوان نوبت مطب میباشد.

۳- بخاطر اجتناب از شلوغی اتاق انتظار و رعایت فاصله گذاری مطمئن بین حاضران، لطفا از آوردن افراد غیرضروری بعنوان همراه، جدّاً خودداری نمائید.

۴- در اتاق انتظار سکوت و آرامش مطب را کاملاً رعایت نموده و فرزندان خود را نیز به برقراری سکوت دعوت نمائید.

از شکیبایی و رعایت موارد بالا سپاسگزاریم.

نظر شما برای ما مهّم است.

فرم زیر برای آگاهی از نظرات شما در مورد هر مطلب مرتبط با مطب در اختیار شما قرار میگیرد. مشتاق دیدن نظرات انتقادی و پیشنهادات سازنده شما هستیم. با سپاس.

نظر شما برای ما مهّم است.

  • این فرم فقط توسط مدیریت قابل دیدن است و هیچکدام از پرسنل مطب به آن دسترسی ندارند.
  • اگر نزد ما پرونده پزشکی ندارید عدد صفر درج نمائید.
  • اگر مایل به دریافت پاسخ ما از طریق ایمیل هستید آدرس ایمیل را با دقت بنویسید. توجه داشته باشید که پاسخ ما به آدرسی که اشتباه تایپ شده باشد نرسیده و برگشت خواهد خورد.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.