در شرایط کنونی که بهتر است ملاقات و معاینات حضوری در حداقل ممکن باشد، بر آن شدیم که بیشترین تعداد تماسها و معایناتی که با دریافت اطلاعات و دیدن ظاهر چشمها میتواند به نتیجه برسد و درمان انجام شود، بصورت آنلاین و در سه شکل تبادل اطلاعات به صورت متنی، تلفنی و تصویری بعمل آید تا حضور و تماس فیزیکی و اتلاف وقت رفت و آمد در خیابانهای شلوغ و پرترافیک کمتر شده و نتیجه مطلوب نیز بدست آید.

در این میان مواردی خواهد بود که معاینه فیزیکی حضوری ضرورت خواهد داشت، این موارد به تشخیص پزشک توصیه به حضور بیمار در روز و ساعت معینی در مطب خواهد شد.

از بیماران محترم خواهشمندیم در زمان تقاضای وقت معاینه، نام و نام خانوادگی بیمار، شماره پرونده، شماره کارت ملی و تلفن موبایل که معمولا برای گرفتن وقت مطب استفاده می شود، و نیز شرح کامل علت درخواست وقت معاینه را بنویسند تا انتخاب معاینه حضوری یا آنلاین و نیز وقت معاینه، برای ما امکان پذیر گردد.

مسلم است که این شرایط برای مدت محدود و کوتاهی خواهد بود و با عادی شدن شرایط و مهار کامل انتشار بیماریهای مزاحم، دیدارهای حضوری با همه دوستان امکان پذیر خواهد شد. به امید روزهای خوب آینده.

لطفاً فرم زیر را با دقت پر و ارسال نمایید:

گرفتن وقت معاینه ( آنلاین / حضوری )

  • اگر بیمار نزد ما پرونده ندارد لطفا عدد ( ۰ ) را وارد کنید.
  • کد ملی وارد شده حتما متعلق به خود بیمار باشد.
  • اگر آدرس ایمیل صحیح وارد نشود، پاسخ ما را دریافت نخواهید کرد.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf, gif, png.